فروشگاه اینترنتی چاینااوردرز | خرید گوشی از چین، خرید گوشی ارزان قیمت
به علت تحریمات جدید تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش در چاینا اوردرز مقدور نمی باشد.
پشتیبانی (از ساعت 12 تا 20) 09191712661

قوانین و مقررات خرید از انبار چین:

خرید از چاینا اوردرز به معنی پذیرش و تایید موارد زیر می باشد؛ بنا براین کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی چاینا اوردرز به دقت ملاحظه فرمایید.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

1. رعایت حریم شخصی

کپی رایت 2017- تمامی حقوق برای چاینا اوردرز محفوظ است.
چاینا اوردرز از تمام اطلاعات شخصی کاربران که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، محافظت می‏‌کند. از طرف دیگر در صورت استفاده از هر یک از خدمات چاینا اوردرز ، کاربران نیز خود مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی سوء استفاده هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می ‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.chinaorders.ir است. ما با هیچ روش جز ارسال پیام از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نخواهیم گرفت. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌ توانند از راه های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

2. ثبت، پردازش و ارسال سفارش

در خصوص سفارشات مستقیم از کشور سازنده ، پیگیری و ارسال بسته از کشور مبدا و رسیدن آن به ایران و سلامت کالا وظیفه تیم چاینا اوردرز بوده و وظیفه پیگیری بسته در ایران در هر صورت به عهده خریدار که نام وی بر روی بسته درج شده است می باشد. بسته ها معمولا توسط مامور پست درب منزل تحویل یا از اداره پست منطقه یا مرکزی استان مربوطه قابل دریافت هستند، همینطور مسئولیت تحویل گرفتن بسته و عوارض و ترخیص از گمرک پست با خریدار می باشد و چاینا اوردرز مسئولیتی در قبال تاخیرات در ترخیص کالا از گمرک ندارد. لازم به ذکر است در صورتیکه کارشناس گمرک پست درخواست مبلغ گمرک بیش از حد معقول برای عوارض ورودی از مشتری داشته باشند ، مسئولیت این موضوع متوجه فروشگاه نخواهد بود. زیرا مقدار گمرک توسط کارشناس گمرک پست تعیین می گردد و این مورد خارج از اختیارات فروشگاه میباشد ، اما روال تخمین گمرکی مشخص و 16 درصد قیمت دلاری گوشی با احتساب ارز دولتی (ارز 4200) محاسبه خواهد شد.
تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت می کنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید و ثبت سفارش شما، و پس از تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری پستی توسط فروشگاه به مشتری (از طریق سامانه پیامکی، ایمیل و پنل کاربری شما در چاینا اوردرز) داده خواهد شد که مشتری می تواند به وسیله آن بسته ارسالی خود را رهگیری کرده و از موقعیت مکانی آن در هر لحظه مطلع شود.
دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و چاینا اوردرز تنها ارسال کالا از چین تا رسیدن به گمرک ایران را ضمانت می کند و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه چاینا اوردرز نخواهد بود(در تمام طول این فرایند ما همراه شما هستیم و آماده پاسخگویی سوالات و پیگیری سفارشات شما تا زمان رسیدن مرسوله به دستتان، خواهیم بود و جای هیچگونه نگرانی نمی باشد). اما طبق بند 3 قوانین در صورت نرسیدن محصول به ایران ، وجه آن به مشتری بازگشت داده خواهد شد.
لازم به ذکر است، کد رهگیری پستی مرسولات به محض پست شدن به شماره همراه شما، ایمیل شما و پنل کاربری شما در وب‌سایت چاینا اوردرز بصورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت چاینا اوردرز طبق اولویت زمانی در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. چاینا اوردرز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در چاینا اوردرز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای چاینا اوردرز محفوظ است و یا مشتری می‏‌ تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت اتمام موجودی کالا مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری و در صورت انصراف مشتری از خرید (تنها درصورتیکه سفارش ارسال نشده باشد)، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
توجه : کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر نیز به همان آدرس و اطلاعات، پست خواهد شد و درصورت نرسیدن مرسوله به مقصد بدلیل ناقص یا اشتباه بودن آدرس و اطلاعات قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و لذا این مورد متوجه فروشگاه نخواهد شد چراکه بی توجهی از سمت کاربر بوده است. همچنین دقت داشته باشید برای سفارشات مستقیم از کشور سازنده به آدرس مشتری، امتناع از دریافت کالا توسط مشتری با هیچ عذری پذیرفته نیست چون مرسولات خارجی به آدرس فرستنده از طرف پست برگشت داده نخواهند شد.

3. حمل و نقل و تحویل کالا

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش چاینا اوردرز اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش چاینا اوردرز اطلاع داده شود.
در صورتی که بسته به ایران وارد نشود پس از گذشت زمانی که در سایت شرکت پستی فرستنده ذکر شده (معمولا 60 روز از آخرین وضعیت ثبت شده) چاینا اوردرز هماهنگی های لازم را با فرستنده برای گرفتن وجه بسته از بیمه کشور مبدا توسط فرستنده اقدام می نماید. قبل از سپری نشدن مدت زمان قانونی(۶۰ روز پس از ارسال کد رهگیری) آن امکان عودت مبلغ یا ارسال بسته جایگزین به هیچ نحوی از انحا وجود ندارد البته با توجه به تجربه تیم چاینا اوردرز تا به حال همچین موردی گزارش نشده است، شاید بسته ها گاهی با تاخیر همراه شود اما به دست خریداران خود خواهند رسید.
تمامی محصولات دارای 3 روز مهلت تست چاینا اوردرز می باشند که در صورت داشتن مشکل سخت افزاری قابل برگشت می باشند. ملاک شروع 3 روز تست چاینا اوردرز، وضعیت تحویل کالا در سایت پست می باشد. دقت داشته باشید مهلت تست شامل استفاده غیر صحیح کاربر مانند ضربه دیدگی و… نمی باشد؛ دقت داشته باشید امکان عودت و تعویض صرفاً در صورت وجود نقص فنی ضمن هماهنگی با فروشگاه مقدور می باشد. در خصوص پیکسل سوخته با توجه به شرایط استاندارد وجود 1 تا 3 پیکسل سوخته جزء تعهدات گارانتی و مهلت تست نمی باشد. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 3 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. همچنین برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
توجه: پس از دریافت مرسوله پستی و هنگام باز کردن آن می بایست حتما از باز کردن مرسوله پستی خود ویدیو تهیه کنید. این ویدیو یک سند است تا نشان دهید محتویات مرسوله ناقص است (برای مثال در مورد گوشی ها می توان به شارژر و یا کابل USB اشاره کرد) و یا محصول ارسال شده دچار ضربه دیدگی و یا شکستگی است. توجه داشته باشید که قبل از ضبط ویدیو مرسوله بایستی حتما پلمپ باشد و پس از شروع ضبط از تمامی زوایای بسته مرسوله که پلمپ است بطور دقیق فیلمبرداری شود، از فاکتور لاتین (لیبل) و sku number که بر روی بسته چسبانده شده بصورت واضح فیلم گرفته شود بطوریکه نام و آدرس و همچنین کد رهگیری مرسوله خوانا باشد و سپس میتوانید به بازکردن مرسوله و نشان داده اقلام درون جعبه و بررسی خود محصول اقدام کنید و ویدیو خود را به اتمام برسانید.
درصورتی که محصول موردنظر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد میبایست:
در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده برای نمونه رنگ آن با سفارش ثبت شده اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات فنی کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته‌‏های زیر دقت بفرمایید:
در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدماتی چاینا اوردرز اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در مورد مغایرت فنی، امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت حداکثر تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا به چاینا اوردرز اعلام شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که تمایل به انصراف از خرید دارید به نکات زیر توجه کنید:

  •  انصراف از خرید تنها با تایید فروشگاه امکان پذیر است و درصورت تایید فروشگاه به انصراف از خرید مشتری با استناد به شرایط ذیل امکان پذیر است:

در خصوص سفارشات مستقیم از کشور سازنده ، در صورتی که مشتری بعد از ثبت سفارش و پرداخت ، متقاضی لغو سفارش یا تغییر در سفارش باشد ، لازم به ذکر است فقط در زمانی این امکان وجود دارد که سفارش شما ارسال نگردیده باشد و همینطور 5% از کل مبلغ پرداختی شما کسر خواهد گردید ( اگر سفارش خریدار هنوز توسط ما اقدام نشده باشد هیچ مبلغی کسر نمیگردد)، لذا قبل از ثبت سفارش تحقیقات لازم در خصوص کالای مورد نظر انجام داده و همینطور جهت اطلاع کامل از روند انجام سفارشات ، قسمت راهنما و نحوه انجام سفارشات را مطالعه بفرمایید.
برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 3 روزه چاینا اوردرز، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی، فاکتور و رسید گمرک و پست به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. ارسال مجدد کالایی که مشکل آن تایید نشود با هزینه مشتری صورت میگیرد. در صورت استنکاف مشتری از ارسال مجدد کالا، کالای مزبور به مدت ده روز بصورت امانت نزد انبار چاینا اوردرز باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت چاینا اوردرز صاحب امتیاز کالا خواهد شد و پس از آن نیز با درخواست مجدد مشتری جهت ارسال کالا موافقت نخواهد شد. همچنین در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالا، کالای مزبور مطابق با بند 3 قوانین به آدرس فرستنده از طرف پست برگشت داده نخواهد شد و در گمرک مرکزی تهران قبض خواهد شد. لذا نتیجه انجام چنین عملی متوجه فروشگاه نخواهد شد.
در برخی از معدود کالاها همچون گوشی موبایل، ساعت های هوشمند، تبلت ها و… که دارای سیستم عامل های رایج هستند، ممکن است عملکرد OTA (آپدیت و بروزرسانی سیستم عامل توسط خود دستگاه) یا زبان فارسی، از طرف کارخانه تولید کننده یا بدلیل نوع سیستم عامل نصب شده وجود نداشته باشد و فعال کردن آنها از طریق اتصال به کامپیوتر و ارتقا سیستم عامل آنها قابل انجام باشد، و از آنجا که این مورد جز مشکل محسوب نمیشود لذا در سرویس تست 3 روزه کالا نیز نمیگنجد.
هرگونه آپدیت، بروزرسانی، فلش، آنلاک، روت، نصب رام، فریمور، ریکاوری و… بر روی دستگاه هایی همچون گوشی موبایل، تبلت ها، ساعت های هوشمند و دیگر محصولات دارای سیستم عامل رایج امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
از آنجا که هر سیستم عاملی ممکن است عاری از خطا نباشد و با وجود پیشرفت چشم گیر علم و تکنولوژی این خطاها و باگ های نرم افزاری در بروزرسانی های بعدی سیستم عامل ها رفع میشوند (برای مثال همین ویندوز کامپیتور و لپ تاپ های شخصی که توسط بزرگ ترین شرکت تولید کننده نرم افزار یعنی مایکروسافت ساخته شده است نیز هر از چند وقتی بسته آپدیت جهت رفع برخی از خطاها و باگ های ویندوز منتشر میکند)، لذا از آنجا که این موارد جز تولیدات و کانفیگ شرکت تولید کننده است جز مشکل محصول حساب نمیشود و امکان استفاده ازاین سرویس را ندارد.
دستگاه هایی که ضد آب و یا ضد ضربه هستند، درصورت مشکل پیدا کردن بر اثر تماس آب و یا ضربه شامل گارانتی 3 روزه نخواهند شد.
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش چاینا اوردرز کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

4.رجیستری گوشی ، تبلت و گجت ها

از آنجایی که وظیفه چاینا اوردرز انجام خرید سفارش مشتریان از چین و تضمین تحویل آن به دست ایشان با صحت کامل است؛ بنابراین در امر رجیستری گوشی، تبلت و ساعت های هوشمند که بر عهده سازمان گمرک و سامانه همتا هست هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت و این امر از عهده ی چاینا اوردرز خارج است، در این مواقع تیم چاینا اوردرز مشاوره ی لازم جهت رفع مشکل را به شما خواد داد.

5. سیاست قیمت گذاری

لازم به توضیح است که قیمت کالا و خدمات فقط در زمان ثبت سفارش معتبر می باشد و هرگونه کاهش قیمتی بر روی سفارشات ثبت شده تاثیری نخواهد گذاشت. همچنین چون مبنای قیمت گذاری بر حسب قیمت روز دلار می باشد پس قیمت نهایی در هنگام ثبت سفارش، معتبر است.

6. نمایندگی

چاینا اوردرز در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی چاینا اوردرز اطلاع دهید.

جستجوی پیشرفته