فروشگاه اینترنتی چاینااوردرز | خرید گوشی از چین، خرید گوشی ارزان قیمت
به علت تحریمات جدید تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش در چاینا اوردرز مقدور نمی باشد.
پشتیبانی (از ساعت 12 تا 20) 09191712661

چاینا اوردرز

راه حلی برای سفارش کالا از چین

امروزه به دلیل مشغله های کاری و اینترنتی شدن زندگی ها ، بهای اوقات فراغت بسیار گرانبهاتر از قبل شده است به طوریکه همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده شده تری داریم از این رو افراد به جای اینکه اوقات فراغت خود را صرف فعالیت های وقت گیر مانند خرید کردن کنند، که به شدت کم اهمیت و کسل کننده می باشد ، به فعالیت هایی شبیه ورزش، تفریح ، لذت بردن از علائق شخصی روی می آورند.
از طرفی توسعه اینترنت روش های نوینی را در خرید کردن بوجود آورده است که خرید ما را به کلی دگرگون کرده است . این نوع خرید هر روز افراد بیشتری را به تجربه آن ترغیب می کند بطوریکه امروزه افراد اینگونه خرید را منطبق با شرایط زندگی مدرن می دانند.
از مزایای خرید اینترنتی حق انتخاب گسترده تری است چرا که مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می کند و مایل است که دقیق تر و با قطعیت بیشتر و تحقیق انتخاب کند.
زندگی امروز، بی تردید طالب تجربه های نوین تر، هوشمندانه تر و لذت بخش تر است.

سفارش کالا از چین

چاینا اوردرز مرجع تخصصی سفارش کالا از چین و سایر کشورهای دیگر است، که در سال 1395 توسط حسن وحدت با شماره ملی 0372567215 تاسیس شد. گروه های مختلف کالا مانند گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت و گجت های هوشمند، پوشاک، کفش ورزشی و… در چاینا اوردرز عرضه می شود. کاربران چاینااودرز می توانند محصولات مورد نظر خود را در این سایت بررسی کرده و با اطمینان خاطر کالای خود را انتخاب کنند با این دید که همواره بهترین خدمات را از چاینااوردرز خواهند گرفت
چاینااودرز دارای مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه از جمله دارای نماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت و همچنین دارای نشان ثبت (رسانه های دیجیتال ) از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد.

فروشگاه اینترنتی چاینااوردرز
چاینا اودرز با ارائه طیف گسترده ای از برندهای معتبر در گروه های مختلف گوشی های همراه و سایر کالا ها در تلاش است تا نیازهای مشتریان را با کاربردهای متفاوت برآورده سازد.
ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با ضمانت ، اصالت کالا و کیفیت مطلوب قولی است که چاینا اوردرز به کاربران خود می دهد تا با ایجاد آن لبخند رضایت را بر لبان مشتریان هدیه کند.
جهت ارائه خدمات بهتر و ارتباط مستقیم با کاربران مرکز پشتیبانی چاینااودرز در شهر قم افتتاح شد و مشتریان می توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش از جمله ارجاع برای تعویض کالا به این مرکز مراجعه کنند.
لازم به ذکر است چاینااوردرز به غیر از این واحد مرکزی در هیچ نقطه از کشور نمایندگی ندارد.

جستجوی پیشرفته