فروشگاه اینترنتی چاینااوردرز | خرید گوشی از چین، خرید گوشی ارزان قیمت
به علت تحریمات جدید تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش در چاینا اوردرز مقدور نمی باشد.
پشتیبانی (از ساعت 12 تا 20) 09191712661
۲۵
بهمن
۱۳۹۷

پوستر گوشی OPPO R19 نشان می دهد که از دوربین 48 مگاپیکسلی پشتیبانی می کند

0 نظرات
۲۵۶ views
۲۵
بهمن
۱۳۹۷

زمانی سری گوشی های OPPO F شبیه مدل بین المللی سری OPPO R به بازار عرضه می شد اما در حال حاضر مدل آن تغییر کرده است. این روز ها هر دو مدل گوشی در فروشگاه ها به فروش می رسد. بنا براین به نظر می رسد بر اساس پوستر گوشی آر 19 شاید گوشی های اوپو طبق سیستم قبلی ساخته شود.
OPPO R19 در پوستر زیر شبیه OPPO F11 PRO به نظر می رسد که قبلا منتشر شده است. مدل OPPO R19 در کشور چین عرضه می شود و مدل OPPO F11 PRO در اوایل ماه مارس راه خود را به هند باز کرده است.

در مدل جلوی گوشی OPPO R19 قاب برداشته شده اما یک قسمت ظریف در بالای بلندگو وجود دارد. هیچ شیاری وجود ندارد که مثل گوشی VIVO V15 PRO نشان دهنده ی دوربین سلفی بازشو باشد.تصاویری که از مدل گوشی OPPO R19 در هفته گذشته منتشر شده، نشان می دهد که لبه های دوربین بازشو در وسط آن است. در مدل های قبلی، این گوشی دوربین دوتایی با نور LED بالای حسگرها داشت. هر سه بخش در یک محفظه به طور عمودی طراحی شده است که در وسط گوشی نصب وبه قاب گوشی وصل می شود. پورتره دوربین اصلی را نشان می دهد که حسگر 48 مگاپیکسلی دارد.

در پشت گوشی ورودی نمایشگر هیچ حسگر اثر انگشتی وجود ندارد، اما احتمالا حسگر اثر انگشت روی صفحه نمایش باشد. گوشی OPPO R19 رنگ آبی-بنفش دارد، اما رنگ های دیگر آن نیز باید عرضه شود.
تا زمانیکه رسما این مدل گوشی وارد بازار نشود هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد. اما اگر شرکت اوپو این گوشی را قبل از عرضه در هند در کشور چین رونمایی کند برای ما برانگیز نخواد بود.

نظرات کاربران
جستجوی پیشرفته