فروشگاه اینترنتی چاینااوردرز | خرید گوشی از چین، خرید گوشی ارزان قیمت
⚠️به دلیل تمهیدات جدید گمرک امکان تاخیر در بازه ی گوشی های پستی از چین وجود دارد
پشتیبانی (از ساعت 10 تا 20) 09191712661
۲۳
مرداد
۱۳۹۷
وان پلاس 6 در برابر می 8 شیائومی
0 نظرات
۲۲ views
۲۳
مرداد
۱۳۹۷

مقایسه دو گوشی هوشمند پرچمدار سال 2018: وان پلاس 6 در برابر می 8 شیائومی

دو گوشی هوشمند می 8 شیائومی و وان پلاس 6 از دسته پرچمداران هستند که فناوری های مختلفی در آنها به کار گرفته شده و در بحث طراحی نیز نمونه های قابل توجهی هستند. دو اسمارتفونی که با توجه به قرارگیری در یک سطح می توانند رقیب سرسختی برای یکدیگر باشند.

بنابراین مقایسه آنها و به نوعی قرار گرفتن این دو اسمارتفون در برابر یکدیگر می تواند مشخص سازد که آیا شیائومی توانسته عملکردی بهتر از وان پلاس داشته باشد یا بالعکس. همانطور که گفته شده هر دو شرکت شیائومی و وان پلاس سعی کردند بهترین ها را برای دو محصول خود در نظر گیرد تا گذشته از رقبا چینی، در کنار سایر پرچمداران نیز گوشی های هوشمند قابل قبولی به شمار روند.

هریک از طرفداران این گوشی های هوشمند مدل موردنظر خود را پسندیده و به عنوان گوشی هوشمند برتر می دانند. اما نمی توان از روی تعصب انتخاب مدل داشته و باید بررسی دقیق داشت. دو اسمارتفون می 8 و وان پلاس 6 هر یک از مشخصات رده بالایی برخوردارند و می توانند مطابق با نیاز کاربران خود ظاهر شوند

بررسی برتری وان پلاس 6 در برابر می 8 شیائومی

بنابراین بررسی برتری هر یک از آنها مشخص می سازد که کدامیک برای خرید ارزش بیشتری داشته و باید آنها را گزینه مناسبی دانست. هر سال شیائومی و وان پلاس مدل جدیدی از پرچمدارانشان را معرفی کرده و عرضه می کنند تا بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند.

در بررسی صورت گرفته هر یک از این اسمارتفون ها مشخصات قابل توجهی داشته و می توانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند. بنابراین برای انتخاب نسخه برنده باید ابتدا آنها را در بحث سخت افزاری و ویژگی ها مورد قیاس قرار داد. البته انتخاب مدل برنده کمی دشوار است زیرا در بیشتر مشخصه ها دو اسمارتفون ویژگی های یکسانی دارند به شکلی که نسخه 6 وان پلاس دارای پردازنده اسنپدراگون 845 و حافظه رم 8 گیگاباییست و این در حالی بوده که می 8 شیائومی نیز از همین حافظه رم و پردازنده بهره می برد.

بنابراین بسته به نظر افراد داشته که می خواهند کدام مدل را خریداری کنند. دو اسمارتفونی که شرکت سازنده هر یک از گوشی های هوشمند به برتر بودن اسمارتفون خود ادعا می کنند. شیائومی از صفحه نمایش ناچ برای می 8 بهره گرفته و این در حالیست که وان پلاس 6 نیز دارای چنین طرح نمایشگر است. همچنین در قسمت عقب نیز می توان کیفیت بالا بدنه را مشاهده کرد. دوربین در عقب می 8 به شکل آیفون ایکس است اما وان پلاس 6 دارای دوربین افقی در گوشه قسمت عقب است.

آنچه هر دو محصول را در نوع خود بی نظیر می سازد تلاش دو شرکت سازنده بوده تا بتوانند نسبت به رقبا عملکردی بهتر از خود نشان دهند در این بین انتخاب از میان دو مدل کمی دشوار است

منبع :سایت www.gizmochina.com

بررسیگوشی وانپلاس مدل OnePlus 6

نظرات کاربران
جستجوی پیشرفته